DAVID HALLER

Dan Stevens Genç yaşta şizofreni teşhisi konan David, akıl sağlığı için mücadele eden bir adam. Vazgeçmek üzereyken hayallerindeki kızla tanıştır ve onu şizofren olmadığına, yalnızca güçlü bir mutant olduğuna inandırır.Genç yaşta şizofreni teşhisi konan David, akıl sağlığı için mücadele eden bir adam.
Vazgeçmek üzereyken hayallerindeki kızla tanıştır ve onu şizofren olmadığına, yalnızca güçlü bir mutant olduğuna inandırır.

SYDNEY “SYD” BARRETT

Rachel Keller Kendi kendine yetebilen ve şehir yaşamına uyum sağlamış olan Syd, içindeki naifliği korumak için keskin ve aksi davranışlar sergilemektedir. Bu durum onu tehlikeye atsa da, artık mutlu olacağına inanmaktadır.Kendi kendine yetebilen ve şehir yaşamına uyum sağlamış olan Syd, içindeki naifliği korumak için keskin ve aksi davranışlar sergilemektedir.
Bu durum onu tehlikeye atsa da, artık mutlu olacağına inanmaktadır.

PTONOMY WALLACE

Jeremie Harris Katı bir mizah duygusuna sahip bir pragmatist, Ptonomy, tilki deliğinden takip edeceğiniz türden bir lider. Fotografik hafızası başkalarının anılarını okuyabilme yeteneğiyle birleşince bu hediye onun için bir yüke dönüşür. Çünkü başkalarının travmaları, asla unutamayacağı kendi travmaları halini alır.Katı bir mizah duygusuna sahip bir pragmatist, Ptonomy, tilki deliğinden takip edeceğiniz türden bir lider.
Fotografik hafızası başkalarının anılarını okuyabilme yeteneğiyle birleşince bu hediye onun için bir yüke dönüşür. Çünkü başkalarının travmaları, asla unutamayacağı kendi travmaları halini alır.

KERRY LOUDERMILK

Amber Midthunder Bir gezgin olan Kerry, iyi yaşam koşullarıyla asla memnun olmayan türde bir kişi. Bunun yerine, bir sonraki tepede ne olduğunu bilmek ister. Her zaman düşündüğünü söylemeye gönlü olsa da sonuçları kendisinde çok fazla etki yapmaz; çünkü günün sonunda onları geride bırakacağını bilir.Bir gezgin olan Kerry, iyi yaşam koşullarıyla asla memnun olmayan türde bir kişi.
Bunun yerine, bir sonraki tepede ne olduğunu bilmek ister. Her zaman düşündüğünü söylemeye gönlü olsa da sonuçları kendisinde çok fazla etki yapmaz; çünkü günün sonunda onları geride bırakacağını bilir.

CARY LOUDERMILK

Bill Irwin Parlak zekalı bir genetikçi olan Cary, Kerry'nin denge ağırlığı. Sessiz ve içine kapanık biri olduğu için onu utangaç zannetmek kolaydır. Ama bir kere tanımaya başlayınca, Cary sevdiği insanlar için komik, düşünceli, cesur bir adamdır.Parlak zekalı bir genetikçi olan Cary, Kerry'nin denge ağırlığı.
Sessiz ve içine kapanık biri olduğu için onu utangaç zannetmek kolaydır. Ama bir kere tanımaya başlayınca, Cary sevdiği insanlar için komik, düşünceli, cesur bir adamdır.

LENNY BUSKER

Aubrey Plaza David'in arkadaşı olan Lenny, uyuşturucu ve alkol bağımlığına rağmen hayatının bugün yarın değişeceğini bilmektedir. Bu ona cana yakın bir enerji verir. Hayatını taş sektirme oyunu gibi yaşar; her zaman sek, çok derine inme ve asla batma.David'in arkadaşı olan Lenny, uyuşturucu ve alkol bağımlığına rağmen hayatının bugün yarın değişeceğini bilmektedir.
Bu ona cana yakın bir enerji verir. Hayatını taş sektirme oyunu gibi yaşar; her zaman sek, çok derine inme ve asla batma.